Sukces ratowników OSP Besko w Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym.

Około 70 zawodników, 22 drużyny specjalistów z zakresu ratownictwa medycznego brało udział w Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, które odbyły się 23 kwietnia w Sanoku.

Naszą jednostkę reprezentowała drużyna w następującym składzie : Paweł Pelczar, Bartłomiej Nycz , Mateusz Rymarowicz i Hubert Rysz.
Po wykonaniu 11 zadań i posumowaniu wyników okazało się, że nasza drużyna sklasyfikowana została na trzecim miejscu za KP PSP w Brzozowie oraz za GOPREM , i wyprzedziła kilkanaście drużyn w swojej kategorii.
Jest to niewątpliwie bardzo duży sukces naszych strażaków ponieważ w Mistrzostwach uczestniczyły tylko dwie jednostki OSP w tym nasza natomiast pozostałe drużyny reprezentowały instytucje zajmujące się ratownictwem zawodowo.

Prezes OSP Besko
Jan Jaślar

 

You may also like...