Komora dymowa
W dniu 16.02.2013 dziewięciu druhów z naszej jednostki uczestniczyło w szkoleniu z zakresu ochrony górnych dróg oddechowych, odbywającym się w komorze dymowej w Nisku. Przed nimi było spore wyzwanie, przejście w całkowitym zadymieniu o...




