Blog

Komora dymowa

W dniu 16.02.2013 dziewięciu druhów z naszej jednostki uczestniczyło w szkoleniu z zakresu ochrony górnych dróg oddechowych, odbywającym się w komorze dymowej w Nisku.  Przed nimi było spore wyzwanie, przejście w całkowitym zadymieniu o...

Kolędowanie

W miesiącu styczniu w naszej gminie odbywały się koncerty kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej Orkiestra kolędowała w kościołach w Besku, Porębach, Mymoniu. Jak i również gościła w kościele w Górkach.

Zebranie sprawozdawcze

            Krótka informacja z zebrania sprawozdawczego OSP Besko za 2012r.      W dniu 19 stycznia 2013r.  w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Besku odbyło się  Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków OSP Besko.

Wieczór Wigilijny

16 grudnia w Gminnym Ośrodku Kulyury w Besku odbył się Wieczór Wigilijny, na który serdecznie zaprosili Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko "Beskowianki". Zaproszenie główie było skierowane do osób...