Blog
Ćwiczenia strażaków z gazem LNG z udziałem strażaków z Naszej Jednostki
W miniony piątek (8.05) na obiektach PGNiG w Tarnawie Dolnej ( gmina Zagórz) pod bacznym okiem ekspertów PGNiG oraz Ratowników Górniczych odbyły się strażackie ćwiczenia z gazem LNG. Więcej informacji na portalu sanok112.pl ...
ŁUNY NAD PORĘBAMI
Kolejny już raz tej wiosny przyszło strażakom walczyć z ludzką bezmyślnością i głupotą. W środę wieczorem ogłoszono alarm i trzy zastępy ochotników dwa z Beska i jeden z Mymonia w sumie osiemnastu strażaków prze...




